Policjanci z Komisariatu Policji w Zabierzowie ujawnili niemal 2,5 kg suszu marihuany
Policjanci z Komisariatu Policji w Zabierzowie zatrzymali 26-letniego mieszkańca krakowskiego powiatu, który pod balkonem, w swoim miejscu zamieszkania przechowywał prawie 2,5 kg suszu marihuany, pozwalających na uzyskanie ponad 5 tys. tzw. „działek dilerskich” o szacunkowej wartości czarnorynkowej ok. 133 tys. złotych.
Funkcjonariusze trafili do w/wym mężczyzny w trakcie realizowania czynności służbowych związanych z tzw. „dziuplą”. Podczas rewizji pomieszczeń zajmowanych przez podejrzanego, mundurowi zwrócili uwagę na kartonowe pudło oraz foliowy worek, które były schowane we wnęce pod balkonem. Jak się okazało, w pakunku znajdowały się suszone liście oraz kwiatostany marihuany, natomiast worek był wypełniony roślinami w początkowej fazie wzrostu. Policjanci znaleźli również u 26-latka sziszę i nożyce służące do obcinania roślin. Ponadto w garażu, do którego doprowadził policjantów pies tropiący, znajdował się grzejnik olejowy, co świadczy o wykorzystaniu przez zatrzymanego tego pomieszczenia do suszenia konopi indyjskich.
Podejrzanemu został przedstawiony zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających , a czyn ten jest zagrożony karą do 10 lat pozbawienia wolności.
Może to Ci się spodoba
Wadowice. Dwaj „złomiarze” odpowiedzą za kradzież z włamaniem do budynku, z którego ukradli elementy metalowe
Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Wadowic 28 i 32-letniego, podejrzanych o kradzież z włamaniem do budynku, z którego skradli sprzęt AGD i elementy metalowe. 22 lutego br. wadowiccy policjanci zostali powiadomieni
Andrychowscy policjanci zatrzymali sprawców pobicia i kradzieży. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty, grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5
Kilka dni temu w Andrychowie na ul. Krakowskiej mężczyźni w wieku 35 i 50 lat pobili przypadkowo napotkanego mężczyznę, po czym zabrali mu portfel z całą jego zawartością. Następnie mężczyźni
Przewoził narkotyki. Proponował policjantom łapówkę
Policjanci z KPP w Krakowie zatrzymali kierującego, który miał cofnięte prawo jazdy i był pod wpływem narkotyków. W samochodzie znajdowało się 1.5 kg marihuany o czarnorynkowej wartości 60 000 zł. Mężczyzna
Kolejny kierowca kierował po zażyciu narkotyku
Policjanci Komisariatu Policji VI w Krakowie zatrzymali 23- letniego mężczyznę, który kierował samochodem po zażyciu narkotyków. Badanie testerem wykazało obecność w organizmie krakowianina marihuany i amfetaminy. Mężczyźnie pobrano krew do
Zatrzymani do bójki z użyciem noża
Policjanci z V Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o udział w bójce z udziałem niebezpiecznych narzędzi. Jeden z nich okazał się również poszukiwanym sprawcą uszkodzenia pojazdów. Wszyscy
Krakowscy policjanci zlikwidowali „sklepik” narkotykowy funkcjonujący w jednym z bloków w dzielnicy Stare Miasto
Zatrzymano sprzedawcę oraz dwóch kupujących środki odurzające. Dzięki ustaleniom dzielnicowych z I Komisariatu Policji w Krakowie w zakresie handlu narkotykami do którego dochodziło w okolicach dworca towarowego PKP, zlikwidowano punkt

