Dzielnicowi z V Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który we własnym mieszkaniu urządził plantację marihuany

Dzielnicowi z V Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który we własnym mieszkaniu urządził plantację marihuany

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Policjanci otrzymali informację, że jeden z mieszkańców krakowskiego Podgórza może zajmować się handlem narkotykami. Zebrane informację potwierdziły, że to 28-letni mężczyzna. Policjanci poszli pod wskazany adres. Gdy właściciel otworzył drzwi – policjantów już na progu uderzyła silna woń marihuany. Okazało się, że w środku znajdowała się mini szklarnia, w której rosły krzewy konopi indyjskiej. W pokoju na półce stały słoiki, w których znajdował się już gotowy susz marihuany. W mieszkaniu znajdowały się również akcesoria służące do rozdrabniania roślin tj. młynek oraz waga elektroniczna, zabezpieczono również gotówkę. W sumie zabezpieczono prawie 200 g gotowego narkotyku oraz rośliny w różnych fazach wzrostu.

28-latek został zatrzymany, mężczyzna usłyszał zarzuty uprawy i posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Poszukiwany 22-latek zatrzymany podczas interwencji
Next Zatrzymany za posiadanie środków odurzających

Może to Ci się spodoba

Niepołomice. Mężczyzna zamówił narkotyki przez internet

Niepołomice – 9 lutego 2017 roku pracownik firmy kurierskiej podczas przepakowywania towaru na stanowisku weryfikacyjnym ujawnił uszkodzony pakunek, w którym znajdował się susz roślinny koloru brunatno-zielonego. Na miejsce został skierowany

Kontrola drogowa „uderzyła” w narkotykowy biznes. 5 osób usłyszało zarzuty

We wtorek 11 kwietnia 2017 roku, w godzinach wieczornych policjanci z wydziału kryminalnego wielickiej komendy realizując materiały operacyjne zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Audi A3. Okazało się,  że pojazdem

Chuligan odpowie za niszczenie mienia

Sprawca, który w poniedziałkowy wieczór, powybijał kilka okien bloku mieszkalnego przy ulicy Kolejarzy 77, został zatrzymany. Teraz odpowie za zniszczenie mienie oraz za występek o charakterze chuligańskim. W poniedziałkowy wieczór

Usiłował sprzedać narkotyki osobom bawiącym się w pubie

Policjanci z I Komisariatu Policji w  Krakowie zatrzymali 25-letniego dilera, którzy będąc w jednym z krakowskich pubów proponował klientom tego lokalu sprzedaż środków odurzających.  Zdemaskowany mężczyzna uciekł z klubu –

Otworzył drzwi policjantom, bo najprawdopodobniej spodziewał się wizyty klienta.

Policjanci Zespołu Operacyjno – Rozpoznawczego III Komisariatu Policji  w Krakowie ustalili, że pewien mężczyzna mieszkający w rejonie Hali Targowej na krakowskich Grzegórzkach  może posiadać w swoim mieszkaniu większą ilość narkotyków.

Kolejna osoba zajmująca się nielegalnym procederem rozliczona przez policjantów

Policjanci Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą przedstawili zarzuty 52-letniej mieszkance gminy Szczurowa, która wytwarzała wyroby tytoniowe bez wymaganego zezwolenia. To już kolejna w tym tygodniu sprawa dotycząca nielegalnego towaru zrealizowana